Бюгельні зубні протези — комфортний варіант для знімного протезування. Технічно конструкція виглядає так: пластмасовий базис, в якому закріплюються штучні зуби, що імітує ясна. Апарат утримує металевий каркас — своєрідна дуга, що скріпляє основу, яка не загороджує смакові рецептори та не займає багато місця в роті.

Бюгельний знімний протез зручно «сідає» на щелепу, доступний за ціною, ергономічний і не вимагає тривалої адаптації. У стоматологічній клініці «Royal Dental» ви зможете пройти протезування з дотриманням світових стандартів якості та безпеки. Дізнайтеся про всі подробиці за телефонами 0990016106 та 0674559609!

Ціна на протези

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Показання і протипоказання

Основними показаннями до встановлення ортопедичної конструкції є відсутні зуби в зоні видимості. Не дозволяється ставити бюгельну конструкцію за наявності гострих запальних процесах в ротовій порожнині, а також за відсутності зубів, здатних виступати в ролі опор на верхній і нижній щелепі. Протипоказанням є наявність системних захворювань на стадії загострення.

Види бюгельних протезів

Бюгельний протез зубів може бути таких видів:

  • кріплення на кламерах — такі конструкції будуть стояти довго і надійно (Вони закріплюються на профільних гачках, за допомогою яких тримаються на сусідніх зубах ряду. Недолік металевих гачків полягає в тому, що вони є помітними при посмішці, якщо знаходяться у фронтальній зоні. Окрім цього, вони з часом сточують емаль в місці кріплення);

  • фіксація на аттачменті — такі апарати замикаються на мікрозамках, які не видно при спілкуванні (одна частина мікрокріплення знаходиться в протезній конструкції, друга в опорному зубі, який накривається коронкою);

  • встановлення на телескопічні коронки — складені коронки, одна з яких одягається зверху на обточену та оформлену культю-опору.

Ціна на бюгельні зубні протези відрізняється в залежності від матеріалу. Їх виготовляють з пластмаси або з сучасних композитів. Існує ще один різновид виробів. Мається на увазі встановлення протезів з метою шинування.

Ці конструкції дозволяють відновлювати тканини пародонту при хворобах, що призводять до рухливості зубів. Вони стабілізують рухливі елементи ряду. Вартість послуги можна уточнити на первинній консультації у лікаря.

Переваги конструкції

Ортопедичний виріб добре виглядає, має високий ступінь міцності. Завдяки досконалій конструкції відновлення зубів не вимагає розміщення в роті об’ємного апарату. Застосовується для відновлення функціональності та естетики посмішки пацієнта, є додатковим методом лікування тканин пародонту.

Очевидні плюси:

  • дозволяє зберегти смакові характеристики їжі, відчути її температуру;

  • не викликає порушення артикуляції, зміни мовленнєвих параметрів;

  • можливість носити апарат постійно, знімаючи тільки для проведення гігієнічних процедур.

Встановлювати бюгельний протез на верхню або нижню щелепу рекомендовано, якщо з якихось причин не можна поставити незнімну конструкцію. Особливістю цього виробу є рівномірний розподіл жувального навантаження, що вигідно відрізняє його від пластинчастих протезів. Серед недоліків виділяють високу ціну (в порівнянні з іншими знімними апаратами) і неможливість встановлення при повній адентії.

Поставити бюгельний протез під ключ в Івано-Франківську запрошує стоматологія «Royal Dental». Вартість послуг вказано у прайсі клініки. Приклади робіт можна побачити на фото, а з враженнями від роботи лікарів легко ознайомитися у відгуках. Наші фахівці працюють з різними клінічними випадками і завжди досягаючи найкращого результату при обслуговуванні.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber