Понад 50% людей у віці 65-70 років втрачають зуби з фізіологічних причин. Найпростіший варіант для виправлення ситуації пропонує ортопедична стоматологія. Відновити ряди допоможуть знімні зубні протези за повної відсутності зубів.

Вартість таких виробів є невисокою, встановити їх можна на верхню або на нижню щелепу. Виготовлення конструкцій не займає багато часу, зазвичай для цього достатньо 5-7 днів.

Ціна повного знімного протеза

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Що таке адентія?

Тотальною адентією називають стан, при якому в роті не залишається зубів. Щоб усунути недолік, потрібно встановити повні знімні зубні протези або провести встановлення незнімного апарату на імплантах.

Перший варіант є набагато економічнішим за своєю вартістю і не передбачає використання хірургії. Фіксуються вироби на яснах за рахунок ефекту вакууму, що утримує повний знімний протез у роті пацієнта.

Додатково можуть застосовуватися спеціальні клейові засоби чи креми, що забезпечують більш щільне та комфортне зчеплення тканин. Одним з найвідоміших, але не єдиним засобом є «Корега».

Види повних і частково знімних протезів зубів

Підбирається ортопедична конструкція в залежності від особливостей клінічної картини, з якою пацієнт звернувся до стоматології.

Проаналізувавши конкретний випадок, лікар може порекомендувати кілька різних варіантів протезування:

  • пластинчастий апарат з акрилу – ціна повного знімного протезу зубів цього типу є найбільш бюджетною (основа конструкції виконується з пластмаси зі щільною фактурою. Прилягання до ясен не є дуже щільним, особливо з часом, коли тканини осідають і відбувається резорбція кістки. Перші такі вироби випускалися досить масивними, натирали м’які тканини, були незручними. Сучасний акрил дозволяє робити легкі, привабливі, надійні знімні протези повного типу за доступною ціною з належним приляганням до слизової оболонки);

  • нейлонова конструкція – це більш дорогі апарати (вони являють собою зручні моделі з гідними показниками естетики. Незважаючи на це, їм теж властиві мінуси. Нейлон м’якший, а тому з часом він деформується, що вимагає перебазування. Як і акриловий аналог, він нерівномірно розподіляє жувальне навантаження, що стає причиною швидкого зменшення обсягу кісткової тканини);

  • еластичні пластмаси – цей випадок заслуговує на найпильнішу увагу (модель виготовляють з м’якої пластмаси, що відрізняється достатнім ступенем еластичності. До таких матеріалів належить Акри-Фрі (Acry Free).

Окремо варто розглянути знімні протези за повної відсутності зубів на імплантах. Технологію характеризує високий ступінь комфорту для пацієнта. Використовується метод на нижній і верхній щелепі. Конструкція ідеально імітує зубні ряди, міцно сидить на основі, що не зміщується та не провокує блювотного рефлексу навіть у період адаптації.

Зуби-опори імплантуються до щелепи в точках, точно розрахованих хірургічним шляхом. Найбільш популярними вважаються техніки All-on-4 або «Усі-на-6», коли у щелепні кістки встановлюються 4-6 титанових гвинта, на які кріпиться вся конструкція. З імплантами коронки з’єднують профільні балки, абатменти. Це не повне знімне протезування зубів, однак воно є найзручнішим, а термін служби подібного виробу складає десятки років.

Помилково вважається, що імплантація – дороге задоволення. При перерахунку вартості на весь період експлуатації виробів стає зрозуміло, що це не так. Дізнатися ціну на повний знімний зубний протез в Івано-Франківську ви можете за телефоном або у прайсі нашої клініки, розміщеному в профільному розділі сайту. На всі питання відповість консультант стоматології. Розрахувати суму протезування допоможе лікар після огляду порожнини рота протягом першого відвідування.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber