Шукаєте стоматологію, в якій ультразвукове чищення зубів в Івано-Франківську виконують якісно? Скористайтеся послугами “Royal Dental”! Вам обов’язково сподобається результат, а ціни приємно здивують! Запишіться на прийом за телефонами +38 (099) 001-61-06.

Ультразвукове чищення зубів є однією зі стоматологічних послуг, що користуються найбільшим попитом. Її рекомендовано здійснювати перед будь-якими лікувальними і відновними процедурами, а також у якості ефективної профілактики.

Для чого робити ультразвукове чищення?

Процедура передбачає усунення зубного нальоту і каменю за допомогою застосування спеціального обладнання – ультразвукового лазера. Вона має таку ж мету, що й механічне очищення, однак має одну найважливішу перевагу – це повна безпека.

Зубний камінь є твердим утворенням, при видаленні якого механічним методом може постраждати емаль. Якщо ж вплив здійснюється за допомогою застосування ультразвуку, ризик пошкодження виключено. При цьому процедура є максимально комфортною для пацієнта і, як правило, абсолютно безболісною.

Вартість ультразвукового чищення зубів можна назвати невисокою, а тому таку профілактику може собі дозволити більшість людей. Виконувати її рекомендовано раз на 6-12 місяців. Це дозволяє:

 • позбутися зубного нальоту;

 • видалити зубний камінь;

 • очистити пародонтальні кишені;

 • освітлити емаль на пару тонів.

Чи шкідливо виконувати чищення ультразвуком?

Процедура є абсолютно безпечною і навіть корисною для здоров’я зубів. Проте до її виконання існує декілька протипоказань. Вона не проводиться, якщо пацієнт:

 • є дитиною або підлітком, у якого змінюється прикус;

 • знаходиться на 1-му триместрі вагітності;

 • носить ортопедичні конструкції, має імплантати;

 • страждає на гострі респіраторні захворювання;

 • страждає від гіперчутливості зубів.

Чому ультразвукове чищення слід виконувати регулярно?

Очищення за допомогою ультразвуку невипадково стало популярною стоматологічної послугою. Пройти її варто у зв’язку з низкою дуже вагомих причин:

 • це ідеальна профілактика усіляких захворювань ротової порожнини (Процедура дозволяє не просто усунути наліт і зубний камінь, запобігши тим самим безлічі проблем (від кровоточивості ясен до хвороб пародонту). Вона також сприяє підтримці в ротовій порожнині здорової мікрофлори, усуненню шкідливих бактерій);

 • якщо зуби здорові, ваша усмішка буде виглядати гарно (Таким чином, чищення ультразвуком дозволяє домогтися більш естетичного зовнішнього вигляду, відновити природний колір зубної емалі, що, безумовно, кожному додасть впевненості в собі);

 • можливість підвищити ефективність лікування зубів (Наявність зубного каменю і нальоту здатна істотно погіршити результат. Позбавлення від шкідливих відкладень позитивно вплине на тривалість результатів лікувальних процедур).

Як виконується ультразвукове чищення зубів?

Для виконання процедури стоматологи використовують спеціальний лазерний апарат. Він називається скалером. Характеристики коливань лазера (зокрема, їх частота і амплітуда) прораховуються заздалегідь таким чином, щоб їхній вплив дозволив зруйнувати тверді відкладення, а потім змити їх за допомогою водяного туману.

Скалер має вигнуті або округлені насадки. Стоматолог рухає ними по поверхні зубів пацієнта. Насадки є негострими – вони не врізаються в зубну поверхню і не заподіюють ані найменшої шкоди. Їх призначення полягає у збиванні твердих відкладень.

Етап впливу скалером називається механічним. По його завершенню стоматолог використовує спеціальні ручні інструменти, щоб видалити залишки відкладень. Форма інструментів повторює форму зубів, завдяки чому стоматолог отримує доступ до важкодоступних місць і може безболісно для пацієнта видалити дрібні відкладення.

На наступному етапі виконується полірування. Ця процедура дозволяє надати емалі гладкості. При поліруванні застосовується спеціальна насадка у вигляді невеликої еластичною чаші, заповненої спеціальною пастою.

Завершальний етап – це фторування. Використовуються піни і гелі, які мають у своєму складі фтор. Їх наносять на зубну поверхню, щоб захистити і зміцнити емаль.

Кожний з етапів є безболісним. На виконання усіх етапів необхідно в середньому близько години. Фахівці стоматологічної клініки “Royal Dental” мають великий досвід використання скалера. Наша стоматологія має в своєму розпорядженні найпрогресивніше лазерне устаткування, використання якого дозволяє досягати максимальних результатів.

Подбайте про своє здоров’я – запишіться на прийом до фахівців “Royal Dental”! Доступні ціни на ультразвукове чищення зубів вас порадують, а результат – повністю задовольнить!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber