Шукаєте стоматологію, в якій комплексне чищення зубів в Івано-Франківську виконується за вищим розрядом? Скористайтеся послугами «Royal Dental»! Досвідчені лікарі, приємні ціни, гарантія чудового результату – запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Для збереження здорових зубів і гарної посмішки часто недостатньо щодня виконувати гігієну порожнини рота. Необхідно задіяти професійні стоматологічні методики. Однією найефективніших з них є комплексне чищення зубів.

Що являє собою комплексне чищення?

Професійну гігієну можна виконувати різними способами, однак досягнення найкращого результату є можливим, якщо застосувати відразу декілька методів у комплексі. Комплексне чищення – це повністю безболісна процедура, протягом виконання якої:

 • зубні відкладення буде видалено за допомогою ультразвука;

 • використовуючи метод Air Flow, стоматолог усуне наліт з поверхонь зубів;

 • з метою зміцнення зубної емалі буде проведено її фторування.

Отже, ефект від виконання такої процедури буде максимальним. Кожний з етапів, дію якого спрямовано на вирішення певної проблеми, принесе свій результат.

Для чого потрібне ультразвукове чищення?

Під час виконання процедури на зубні одиниці чинять вплив, застосовуючи ультразвукову вібрацію. З цією метою застосовують скалер, що є стоматологічним апаратом спеціального призначення. Характеристики ультразвукових коливань, а саме їх амплітуду та частоту, обирають індивідуально для кожного випадку. Коливання чинять вплив лише на субстанцію, що характеризується певними показниками твердості. Таким чином можна ефективно позбутися зубного каменю, не пошкоджуючи емаль, що є значно твердішою.

За допомогою застосування ультразвуку можна:

 • видалити наліт та позбутися зубних відкладень;

 • ефективно видалити під’ясеневі та над’ясеневі камені;

 • виконати глибоке очищення пародонтальних кишень.

З якою метою застосовують методику Air Flow?

Методика Air Flow являє собою профілактичну процедуроу, під час виконання якої струмінь, що являє собою суміш води, повітря та спеціального препарату для очищення, подається до ротової порожнини під тиском. Це дає можливість видалити зубний наліт, з причин утворення якого колір зубної емалі темнішає.

Методику Air Flow вже протягом тривалого часу застосовують у стоматологічній практиці. До переліку її переваг належать наступні:

 • вона чинить корисний для зубної емалі вплив;

 • надає можливість позбутися пігментації, утвореної з причин паління або вживання чаю, кави чи вина;

 • її виконують у безконтактний спосіб;

 • Air Flow не потребує застосування знеболення і є абсолютно безпечною для пацієнта;

 • завдяки повному усуненню нальоту досягають ефекту вибілювання – зубна емаль стає на кілька тонів світлішою.

Для чого потрібне фторування?

Фторування є процедурою, за якої здійснюється обробка спеціальними препаратами. Їх основою є фтор. Це природний елемент, вплив якого дозволяє зубам правильно формуватися і знижує ризик появи каріозних вогнищ.

Фторування виконують наступним чином: стоматолог після процедури гігієнічного очищення обробляє зубні поверхні фтором. Для цього використовують індивідуальну ложку. Її заповнюють препаратом, що містить фтор. Потім ложку накладають на зуби і утримують протягом 1-4 хвилин.

Виконання фторування дозволяє:

 • у кілька разів підвищити твердість зубної емалі;

 • знизити ризик розвитку карієсу більш ніж наполовину;

 • продовжити термін служби встановлених пломб;

 • знизити гіперчутливість шийок зубів.

Переваги комплексного чищення

Комплексне чищення – це одна з найкращих процедур, які лише можуть обрати пацієнти, які піклуються про здоров’я своїх зубів. Вона має величезну кількість незаперечних переваг:

 • високий рівень комфорту (Жодна з маніпуляцій не викликає больових відчуттів. Не потрібно виконувати анестезію);

 • не потрібно витрачати багато часу (Проходження усіх етапів триватиме близько двох годин);

 • абсолютна безпека (При виконанні процедур не ушкоджуються м’які тканини, зберігається структура зубів, не підвищується їх чутливість);

 • відмінний результат (Видаляється зубний камінь і наліт, знищуються хвороботворні бактерії. Є певний косметичний ефект – емаль освітлюється на 1-2 тони);

 • доступна вартість (Якщо виконується комплексне чищення зубів, ціна є набагато доступнішою, ніж при виконанні процедур ультразвукового чищення, Air Flow і фторування окремо).

Усі ці переваги можна відчути лише тоді, коли всі процедури виконуються професійно. Фахівці стоматологічної клініки «Royal Dental» гарантують бездоганний результат. Проходження комплексного чищення 1-2 рази на рік – це найкраща профілактика і запорука гарної посмішки!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber