Пародонтит – це складне і досить небезпечне захворювання зубів, яке може привести до значних проблем, а саме: до появи дискомфорту під час вживання їжі, неприємного запаху з рота або навіть до втрати зубів. При цьому розпізнати пародонтит на початкових стадіях досить складно, особливо людині, яка не має спеціальної освіти і досвіду.

Вважаєте, що ваші зуби можуть бути схильними до цієї неприємної хвороби? Щоб переконатися в цьому (або у зворотному), пропонуємо уважно ознайомитися з можливістю лікування пародонтиту в Івано-Франківську у нашій стоматологічній клініці “Royal Dental”.

Чому виникає пародонтит і як можна побачити його ознаки?

Пародонтит є однією з найбільш поширених стоматологічних проблем. Це захворювання, при якому запалюється опорний апарат зуба. Причини його появи можуть бути найрізноманітнішими, однак до найбільш поширених належать наступні:

 • наявність порушеного прикусу (це одна з головних причин розвитку запалення, саме тому стоматологи завжди наполегливо рекомендують виправляти прикус);
 • недотримання правил гігієни ротової порожнини (патогенні мікроорганізми з частинками їжі потрапляють до “кишень” між яснами і зубами, через що розвивається запальний процес);
 • захворювання ендокринної системи (є причиною зниження захисних функцій організму – імунна система не здатна захистити людину від впливу патогенних мікроорганізмів);
 • лікарські помилки при стоматологічному втручанні (при неякісному пломбуванні або прочищанні каналу можливе інфікування, яке може привести до розвитку запалення).

Наслідком наявності цих факторів стає розвиток захворювання: спочатку пародонтит початкових стадій, потім – у важких формах.

Зазвичай ознаками пародонтиту є:

 • активне відкладення зубного каменю;
 • кровоточивість ясен;
 • оголення коренів зубів;
 • неприємний запах з рота, не зважаючи на відсутність захворювань органів травлення;
 • біль біля коренів зубів при жуванні або натисканні на зуби.

Пародонтит другої стадії має такі ж ознаки, але більш помітні і загострені.

Знайшли у себе подібні симптоми? Не варто чекати – для якісного і швидкого лікування потрібно звернутися до лікаря.

Як лікують пародонтит в клініці “Royal Dental”?

Лікування пародонтиту в клініці “Royal Dental” проходить в кілька етапів.

 1. Спочатку потрібен повний огляд зуба для того, щоб переконатися в точності діагнозу і підібрати найбільш ефективний спосіб лікування. До повного огляду входить як візуальна діагностика, так і рентген за необхідності.

 2. Після діагностики ми підбираємо оптимальний графік лікування.

 3. Третій етап – проходження процедур.

За наявності пародонтиту на початкових стадіях буде обрано найпростішу процедуру – професійне чищення зубів від зубного нальоту і каменю, полірування коренів зубів. Усе це допомагає зміцнити зуб, позбавити Вас від дискомфорту і попередити розвиток пародонтиту в подальшому. За необхідності (якщо зуб, уражений хворобою, розхитується) можна зміцнити зуб тимчасовими коронками або спеціальними нитками – до того моменту, коли ясна буде приведено до належного стану і зміцнено.

Всі процедури є абсолютно безболісними, оскільки вони проводяться під місцевою анестезією.

Лікування пародонтиту на другій стадії є трохи складнішим, але воно так само виконується безболісно. Для цього лікар може призначити невелику операцію, яка по суті являє собою надріз ясен. В її процесі лікар вичищає уражені бактеріями тканини, чистить зубний корінь від зубного каменю і нальоту, вводить антисептичні препарати і закріплює зуб за допомогою тимчасових коронок.

Цей тип лікування проводиться за допомогою лазера – в результаті розріз ясна буде мінімальним, а найменших больових відчуттів можна уникнути за допомогою використання місцевої анестезії. У разі необхідності, процедури чищення або хірургічне втручання можуть бути призначені на 2-4 рази з певними інтервалами.

Четвертий і останній етап являє собою спостереження за процесом одужання, консультації гігієніста та пародонтолога. Протягом декількох тижнів вам потрібно буде просто відвідувати лікаря для контролю за поліпшеннями та для проведення гігієнічних процедур. Протягом однієї з таких консультацій пародонтолог і гігієніст розкажуть, як попередити повторні прояви хвороби.

Як бачите, лікування пародонтиту – це просто, організовано, якісно. До речі, всі етапи лікування займуть небагато часу – близько місяця.

Також, протягом декількох місяців після лікування можуть змінитися відчуття у ротовій порожнині – може з’явитися надмірна чутливість емалі. Не варто турбуватися, після проведення лікування це нормально, оскільки чищення зубів підвищує чутливість зубної емалі, що триває протягом короткого періоду.

Ціни на лікування пародонтиту в Івано-Франківську

Підсумкова вартість послуг залежить від обраної фахівцем методики лікування: кількості консультацій, обраних процедур та додаткових обстежень пацієнта. Для отримання більш детальної інформації про послуги клініки “Royal Dental” на первинну консультацію лікаря стоматолога за номером +38 (099) 001-61-06. Вартість консультації – 350 грн.

Після огляду та діагностики лікар зможе скласти план лікування, що дозволить прорахувати сумарну вартість усіх стоматологічних послуг, які дозволять позбутися захворювання.

Зазначені на сайті ціни не є публічною офертою.

Чому варто звертатися в “Royal Dental”?

Фахівці нашої клініки “Royal Dental” допоможуть:

 • не лише усунути прояви пародонтиту, але й уникнути їх у майбутньому;
 • зробити Вашу посмішку більш здоровою та привабливою;
 • запропонувати цілий спектр стоматологічних послуг, що дозволить підтримувати здоров’я зубів на довгі роки.

У результаті лікування ви отримаєте:

 • здорові і красиві зуби;
 • відсутність дискомфорту та кровоточивості ясен;
 • можливість попередити ранню втрату зубів.

І найголовніше – ви зможете насолоджуватися життям на повну, не обмежуючи себе і не соромлячись. Отримати усі ці переваги і швидко вилікувати пародонтит простіше, ніж Ви думаєте. Тому не варто роздумувати – дійте. Звертайтеся на консультацію стоматолога у “Royal Dental” у найближчий робочий час!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber