Шукаєте надійну клініку, в якій ціни на лікування пародонтозу лазером є доступними? Скористайтеся послугами стоматології “Royal Dental”! Досвідчені лікарі, прогресивне обладнання — гарантія результату! Для запису на прийом телефонуйте за номерами +38 (099) 001-61-06.

Пародонтоз є дуже небезпечним захворюванням. Він здатний призвести до втрати зубів. Існує безліч методів позбавлення цієї недуги, однак найбільшою ефективністю і безпекою відрізняється лазерна методика.

Коли необхідно вдатися до лікування?

Пародонтоз — це запальне захворювання ясен. Він є однією з найпоширеніших причин втрати зубів. На початковій стадії запалення не є вираженим, через що пацієнти часто звертаються за допомогою несвоєчасно.

Існує багато причин розвитку такого захворювання. До групи ризику можна віднести тих, хто має спадкову схильність, страждає на цукровий діабет, хворіє різними ендокринними захворюваннями, вживає певні препарати, що змінюють хімічний склад слини, має шкідливі звички.

Є низка симптомів, які сигналізують про наявність запального процесу. Ось основні з них:

 • під час чищення зубів ясна кровоточать;

 • ясенні тканини змінили колір;

 • присутні зубні відкладення, наліт;

 • з’явилися больові відчуття, свербіж;

 • відзначаються гнійні виділення;

 • ясна відшаровуються від зуба.

При появі будь-якого з перерахованих вище симптомів необхідно негайно звернутися за допомогою. Стоматолог визначить тяжкість захворювання, на підставі чого підбере відповідне лікування. Сьогодні прогресивні клініки пропонують пацієнтам лікування за допомогою лазерного стоматологічного обладнання.

Переваги лазерного лікування пародонтозу

Лазерна методика — відносно нова, проте вона вже максимально користується попитом. Стоматологічний лазер здатний ефективно усунути патогенну мікрофлору ясенної кишені, що перешкоджає розвитку запального процесу. Внаслідок цього кісткова тканина опорного апарату зуба припиняє розсмоктуватися.

Лікування пародонтозу лазером — це методика, яка характеризується низькою травматичністю та максимальною безболісністю. При цьому, на відміну від більш традиційних методів (наприклад, механічного очищення або полоскання), дана методика дозволяє дійсно якісно очистити ясенну кишеню, а також домогтися її ідеальної стерильності.

Перші позитивні зміни відзначаються після першої ж процедури. Знижується кровоточивість ясен, припиняється виділення гною, зникають больові відчуття при жуванні.

Таким чином, серед головних переваг лікування лазером необхідно відзначити наступні:

 • слизова оболонка практично не травмується, завдяки чому відновний період проходить швидше і простіше;

 • мінімальна кількість протипоказань — методика підходить навіть для лікування вагітних;

 • лазерний промінь ефективно зупиняє кровотечу, має бактерицидні властивості, що дозволяє виключити ризик рецидиву запалення;

 • процедура є безболісною і підходить для боротьби із захворюванням на будь-який його стадії;

 • в ході впливу повністю знищуються інфекції, які призвели до розвитку запального процесу;

 • після закінчення процедури не потрібно накладати шви.

Як лікують пародонтоз за допомогою лазера?

У сучасній стоматології лазерне обладнання використовується досить різноманітними способами. При боротьбі з пародонтозом застосовують три основні методи:

 • закритий кюретаж — найбільш поширена методика, що дозволяє здійснити вплив навіть на найбільш важкодоступні уражені тканини (В ході процедури відбувається видалення епітеліальних клітин, а також випаровування грануляційної тканини, після чого оброблена ділянка закривається пов’язкою);

 • гінгівектомія — безпечний і повністю безкровний метод, який використовують, якщо є псевдо кишені або ясенна тканина розрослася. Використання даної методики дозволяє запобігти розвитку різних патологій, пов’язаних із запаленням ясен;

 • деепітелізація — спосіб, при якому цілеспрямовано уповільнюють процес відновлення тканин прикріплення. Клаптик ясенної тканини обробляють з його внутрішньої сторони. Метод дозволяє повністю відновити уражені тканини.

Метод лікування визначається виключно індивідуально, оскільки доцільність проведення тієї чи іншої процедури залежить від особливостей організму пацієнта, а також загальної клінічної картини. Фахівці стоматологічної клініки “Royal Dental” проведуть діагностику, на підставі якої складуть ефективну схему лікування. Ми допоможемо позбавитися від пародонтозу навіть на пізній стадії його розвитку!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber