На даний момент стоматологічна клініка «Royal Dental» тимчасово на надає лікування зубів дітям під наркозом в Івано-Франківську! Ми порекомендуємо Вам клініку партнерів де вам допоможуть досвідчені фахівці, повністю безпечні процедури, високий рівень комфорту і розумні ціни — для запису на прийом просто зателефонуйте за номерами 0990016106 та 0674559609.

Існує думка, що в дитячій стоматології не слід використовувати загальний наркоз. Однак, така думка є помилковою. Часи, коли загальна анестезія могла завдати шкоди, вже давно пройшли. Окрім того, у багатьох країнах використання наркозу при виконанні стоматологічних маніпуляцій є законодавчою вимогою.

Коли при лікуванні застосовують наркоз?

Не зважаючи на те, що поняття «загальна анестезія» лякає багатьох батьків, при лікуванні дітей цей метод використовується досить часто. Його не можна назвати повсякденним, однак існує маса випадків, коли альтернативи просто не існує. Серед найбільш поширених таких випадків необхідно виділити наступні:

  • пацієнту менше трьох років — в малому віці дитина практично не може сидіти нерухомо тривалий час;

  • необхідність проведення тривалих процедур або ж виконання маніпуляцій, які вимагають максимальної точності;

  • панічний страх, який не вдається зменшити навіть в процесі психологічної адаптації;

  • деякі особливості розвитку, внаслідок яких можливість контакту з дитиною є обмеженою або неможливою;

  • неможливість застосування місцевих анестезуючих препаратів через алергічну реакцію на них.

Слід зазначити, що лікування під наркозом проходить значно швидше. Це зумовлено тим, що лікар має можливість виконувати роботу точно та ефективно, не відволікаючись.

Звісно ж, є чимало протипоказань. Так, загальну анестезію не застосовують за наявності гострих інфекцій, після нещодавно проведеної вакцинації, при хронічних дихальних хворобах, деяких серцево-судинних захворюваннях. Однак протипоказання є відносними. Це означає, що після закінчення певного періоду або ж після лікування захворювання можна буде пройти лікування під наркозом.

Які види наркозу використовуються?

У дитячій стоматології знайшли застосування два типи загального наркозу:

  • інгаляційний — найбільш делікатний як фізіологічно, так і психологічно (Повітряно-анестезуюча суміш подається через маску і діє дуже швидко — дитина впадає в медикаментозний сон вже через 15-20 секунд. Застосовуються максимально безпечні препарати, які підходять навіть для дуже маленьких пацієнтів);

  • внутрішньовенний — в медикаментозний сон пацієнта занурюють шляхом ін’єкції (Як правило, використовуються встановлені внутрішньовенні катетери, щоб уникнути додаткового хвилювання малюка. При виконанні процедур за здоров’ям пацієнта стежить анестезіолог-реаніматолог, який попередньо індивідуально визначає тип препарату і дозування.

Спосіб виконання загальної анестезії визначає лікар.

Як підготувати дитину?

Однією із запорук успішності лікування є правильна підготовка до нього. До наркозу маленького пацієнта починають готувати за кілька днів до визначеної дати виконання тієї чи іншої стоматологічної процедури.

Лікар повинен бути повністю впевненим, що загальна анестезія не принесе пацієнтові шкоди. Саме тому проводиться ретельна діагностика за допомогою аналізу крові, ЕКГ, інших методів. Також при наявності загальних захворювань слід отримати висновок від інших фахівців.

Для батьків важливо попередньо поспілкуватися з анестезіологом. Завданням цього фахівця є оцінювання обсягу планованого медичного втручання, а також підготовка необхідних витратних матеріалів.

Безпосередньо в день здійснення лікування батькам необхідно проконтролювати низку моментів. Так, дитині не можна вживати їжу за 6 годин до процедури. За 4 години до процедури необхідно виключити прийом рідини.

Після закінчення процедур дитині також буде необхідна підвищена увага батьків. Звичайний і медикаментозний сон істотно відрізняються один від одного. Батькам варто бути поруч в момент пробудження, підтримати й, у разі необхідності, заспокоїти малюка. Також буде необхідно узгодити з лікарем-анестезіологом перший прийом їжі та низку інших моментів.

У стоматологічній клініці «Royal Dental» ваша дитина потрапить до дбайливих рук досвідчених лікарів. Ми використовуємо лише найбезпечніші сучасні препарати, створюємо максимально комфортну для маленьких пацієнтів атмосферу і завжди надаємо батькам повну інформацію про те, як саме буде проходити процедура. З нами все пройде швидко і гладко, а ціни на лікування зубів під загальним наркозом у дітей вас приємно здивують.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber