Шукаєте надійну стоматологію, де ціни на брекети дитині в Івано-Франківську є доступними? Скористайтеся послугами «Royal Dental»! Уважне ставлення, досвідчені ортодонти — відмінний результат! Для запису на прийом телефонуйте за номерами 0990016106 та 0674559609.

Чимало батьків замислюється про візит до ортодонта, коли дитині вже виповнилося 7-9 років. Звичайно, проблеми неправильного прикусу ефективніше вирішуються в більш ранньому віці — до 5 років. Однак, якщо час вже втрачено, залишати проблему невирішеною не варто — можна поставити дитячі брекети.

В яких випадках встановлюють брекети?

Брекет-система являє собою ортодонтичну конструкцію, головним елементом якої є скоби. Це невеликі замки, прикріплені до зубів. Вони не знімаються протягом усього лікування. Також до конструкції входить дуга, що вирівнює зуби, та сполучні елементи.

Головним показанням для встановлення брекет-системи є неправильний прикус, який необхідно скорегувати. Також їх можуть встановлювати в наступних випадках:

 • великі або, навпаки, маленькі міжзубні відстані;

 • верхня і нижня щелепа розвиваються з різним ступенем інтенсивності;

 • порушення жувальної функції.

Якими бувають брекети для дітей?

Конструкція дитячих і дорослих брекетів є практично однаковою. Відмінність полягає в тому, що брекети для дітей відрізняються більшою еластичністю. Завдяки цьому вони чинять більш м’який вплив, не тиснуть і завдають мінімум дискомфорту.

Те, якими будуть вартість і встановлення брекетів для дітей, залежить від виду обраної конструкції. Сучасна ортодонтія може запропонувати велику кількість варіантів. Брекет-системи відрізняються одна від одної за такими критеріями:

 • матеріал, який використовується для виготовлення;

 • тип замків і їх розташування.

Залежно від використовуваного матеріалу конструкція може бути наступних типів:

 • металевою (Такий варіант зараз є найпопулярнішим, зважаючи на його доступну вартість. Для виготовлення використовується титан. Металева система відрізняється високою ефективністю, проте її недоліком є помітність);

 • керамічною (Великою перевагою є те, що кераміка практично повністю збігається з кольором зубної емалі, а тому система є малопомітною. Однак дітям керамічні конструкції встановлюють нечасто, оскільки вони тендітні — при недбалому ставленні замки можуть розбитися. Проте для підлітка такий варіант підходить дуже добре);

 • сапфіровою (Такі системи відрізняються найбільшою зручністю, оскільки вони дуже міцні. При цьому їх колір збігається з кольором зубної емалі. Недолік у них лише один — відносно висока вартість).

За типом замків брекет-системи можуть бути лігатурними або саморегулюючими. Перші дозволяють надійно закріпити замок на кожному з зубів, однак при цьому чинитиметься нерівномірний тиск, через що маленький пацієнт відчуватиме дискомфорт. Зараз частіше використовують саморегулюючі конструкції, які не мають лігатур. Завдяки цьому можна регулювати ступінь тиску.

За розташуванням замків системи діляться на вестибулярні та лінгвальні. Перші встановлюють на зовнішніх сторонах зубів. Замки лінгвальних брекет-систем знаходяться на внутрішній стороні, а тому є практично непомітними для оточення.

В якому віці краще ставити дитині брекети?

Багато фахівців в області ортодонтії сходяться на думці, що корекцію прикусу слід починати у віці 7-9 років. Однак потрібно враховувати, що це той вік, коли дитяча зубна емаль є крихкою. Брекет-система може її пошкодити, а тому таке ортодонтичне лікування проводиться, якщо є вагомі медичні показання. Замість них можна використовувати прозорі капи — елайнери.

Вкрай важливо врахувати головні критерії, які визначають готовність дитячого організму до корекції прикусу. Ці критерії є наступними:

 • верхні постійні різці вже прорізалися;

 • довжина зубів є достатньою для закріплення ортодонтичної конструкції.

Підлітковий вік (11-13 років) є сприятливим для корекції. Однак вкрай важливо правильно підібрати час початку лікування. Необхідно врахувати такі особливості:

 • загальний фізичний стан пацієнта;

 • стан зубної емалі;

 • тип порушення прикусу.

Отже, не існує якогось єдиного віку, який є максимально відповідним для корекції прикусу у всіх пацієнтів без винятку. Все визначається виключно індивідуально.

Фахівці стоматологічної клініки «Royal Dental» проведуть обстеження, яке дозволить правильно визначити оптимальний час початку лікування, а також допоможуть підібрати тип брекет-системи для вашої дитини. З нами корекція прикусу пройде максимально швидко і комфортно!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber