Про що говорять стоматологи

Традиційно, 9 лютого, ті, хто причетний до збереження усмішок святкують День стоматолога.

Колеги та стоматологічне студентство, колектив мережі клінік Yeremchuk Dental пишається, що ряди стоматологічного напрямку стрімко зростають і їх займають талановиті люди!

То ж сьогодні наші фахівці вирішили поділитися шляхом свого розвитку в галузі стоматології. Чому обрали той чи інший напрямок, що надихнуло, та що б порадили.

Кожен лікар нашої клініки залишає кілька мотиваційних слів та щиро вітає причетних до професійного свята.

Розпочнемо з висловлювання засновника простору сучасної стоматології та імплантації — Володимира Єремчука:

«Обрати стоматологію було не так легко. В підлітковому віці важко оцінити складність справи, особливо коли дитячі амбіції та мрії переважають над свідомістю. Проте цей вибір не був помилковим. Старт моєї кар'єри був на інтернатурі. Я навчався протезування, а також брав участь в операціях по імплантації. Знаєте, був ініціативним. Це неабияк допомогло мені у зростанні. По завершенню інтернатури я влаштувався до приватного стоматологічного центру, де здобував досвід протягом семи років. Після цього зрозумів, що потрібно відкривати власну клініку, аби надавати послуги справді якісного рівня. Для тих, хто тільки ступає на стоматологічний шлях раджу не боятися. Помилки будуть присутні, головне це виправляти та не керуватися страхом. А ще — бажаю вам наповнюватися енергією від кожного випадку, вбирати в себе всю інформацію та з усмішкою приймати перешкоди. Для колег, що практикують — бажаю розвитку та натхнення!»

 

Головний лікар, а за сумісництвом ортопед та ендодонтист Yaremchuk Dental – Степан Олексюк, так би мовити, переймає естафету й також приєднується до привітань.

«Дорогі колеги! Вітаю зі святом нашої професії! Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії та постійного професійного зростання. Нехай кожен день приносить лише задоволення від роботи та щирі усмішки від пацієнтів!» Степан Миколайович пригадує, що, мабуть, ще в класі п'ятому йому напророчили стати стоматологом. У старшому віці постало питання вибору професії, і він зупинився на зуботехнічній спеціальності. «Середньої освіти для мене було мало і я зрозумів, що 100 % хочу бути стоматологом. Далі вступ до університету, рутинне навчання, і ось вже інтернатура, а там і робота в різних кабінетах. У кожного буде або вже є свій шлях у стоматології, потрібно лише трохи терпіння, чого вам і бажаю».

 

Діана Микицей — заступник головного лікаря, ортодонт клініки, обрала професію лікаря ще в глибокому дитинстві наслідувавши приклад своєї бабусі. Проте саме напрямок вона обрала після першого ж візиту до стоматолога.

«Мені дуже сподобалося ставлення дитячого стоматолога. Я не мала страху до маніпуляцій, які мені проводили, і взагалі в той момент у мене виникла цікавість до цієї професії» — каже Діана Микицей. В 9 років твердо вирішила вступати на стоматологічну справу. «Вже з 2 курсу я розпочала асистувати лікарям, а на 4 курсі познайомилася з ортодонтією. Цей напрямок закохав мене в себе. На 5 курсі вже розпочала приймати пацієнтів і зрозуміла, що спеціалізація насправді не легка, проте дуже цікава для розвитку. Тому таку коротку розповідь про себе хочу одразу перевести в привітання всіх колег, які причетні до стоматології, студентів, які націлені розвиватися в цій галузі, асистентів, котрі колись також стануть лікарями — з Днем стоматолога! Щиро бажаю знайти себе у максимально комфортній ніші, прямувати сили на розвиток та досягати нових етапів у роботі.»

 

Але є й лікар, який першим започаткував у своїй сім'ї лікарську справу.

Тарас Волочій навчався на зубного техніка. До лікарської справи його підштовхнули батьки. Тож якщо у вас такий самий випадок — не жалійте, можливо це стане справою вашого життя :) «Чесно кажучи, така наполегливість від батьків була через те, що я вмів гарно малювати та ліпити вироби з пластиліну :)) Як би це не звучало, саме тому я розглянув зуботехнічну справу. Згодом я зрозумів, що цього шляху для мене мало і вступив на стоматологічну спеціальність, де успішно провчився кілька років, набрався досвіду, а тоді розпочав практику і продовжую працювати лікарем-стоматологом. Колегам хочу сказати, що ви — митці. Бажаю вам досягати вершин, отримувати робоче натхнення й удосконалювати та перевершувати всі свої попередні роботи.»

 

Альона Шеремета — хірург в Yeremchuk Dental, також мріяла з дитинства стати лікарем. Її впевненість та націленість допомогла дійти до цілі. Каже, що стоматологія — це не робота. Це покликання, яке потребує постійного вдосконалення.

«Тож у сьогоднішньому привітанні хочу побажати людям, які обрали стоматологію ставитися до діяльності, як до місії покращувати усмішки пацієнтам.»

 

У команді звісно є дитячий лікар-стоматолог — Марина Любінець.

«Коли я стояла з текою документів перед медичним університетом, я й подумати не могла, що стоматологія стане улюбленою справою. Цей момент запам'ятаю на все життя. Обрати роботу з дітками було дуже обдуманим та найкращим моїм рішенням. Це емоційна робота, але я легко знаходжу підхід до дітей, мені вдається комунікувати з ними на більш дружньому рівні. Я вважаю, що дитяча стоматологія має ще й психологічний напрямок. З дітлахами треба розмовляти, показувати свою роботу, ознайомлювати з деталями, які є в кабінеті — це пробуджує у них цікавість і страх відходить на інший план. Звісно, бувають випадки, коли дітки всупереч переконанням навідріз відмовляються лікувати зубки, тоді я обов'язково припиняю будь-які маніпуляції, і даю зрозуміти дитині, що вона потрапила у безпечне середовище, а її згода на лікування — найважливіше. В цей момент дитина заспокоюється та починає довіряти. Можна сказати, я поділилася з вами секретом своєї праці :) Тож молоді стоматологи, беріть до уваги й прагніть до своєї мети. Страх уявний, а у вас усе вийде!»

 

Надія Стасюк — пародонтолог клініки також долучається до привітань колег!

«Бажаю вам успіху та процвітання в мирній та незалежній Україні! Хочу сказати, що як тільки вам трапляється шанс дізнатися щось нове чи попрактикуватися — користайтеся миттю! В майбутньому ці знання точно стануть у пригоді. Будьте уважними до пацієнтів та поставте за мету допомагати покращувати стоматологічне здоров'я людям, як свого часу зробила і я.»

 

Ось такі в обличчях лікарі простору сучасної стоматології та імплантації — звичайні люди і професіонали своєї справи найвищого левела :).

Ці рядки присвячені не лише професіоналам Yaremchuk Dental. Їм вони служитимуть своєрідним нагадуванням про те, який шлях подолали, а для майбутніх стоматологів, які тільки обирають кваліфікацію є гарним прикладом самовідданості та успіху. Адже всі починали мріяти з дитинства, і лише приклад когось доводить, що ВСЕ МОЖЛИВО!

Всі ми різні та маємо одну ціль — покращувати усмішки пацієнтів! Робімо це професійно!

З Днем Стоматолога!

+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber