ON-LINE консультація в клініці Yeremchuk Dental

У сучасному світі, коли ритм життя не дозволяє зупинятися надовго, онлайн-консультації в стоматолога набули неабиякої популярності.

Цей метод отримання стоматологічної допомоги дозволяє пацієнтам отримати професійну консультацію безпосередньо зі зручної локації — свого дому або будь-якого іншого місця, де вони перебувають.

Про економію грошей та часу варто говорити? Стоматологічна онлайн-консультація дозволяє зекономити свій ресурс — як фінансовий, так і фізичний. Вам не потрібно їхати через усе місто у свій єдиний вихідний! Можна просто дізнатися необхідну інформацію у відеодзвінку з лікарем.

В нашій стоматологічній клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти, які проконсультують вас онлайн. Це означає, що саме лікар, який спеціалізується у потрібній вам галузі, буде надавати вам усю необхідну інформацію. Незалежно від того, чи вас цікавить терапія, чи ортодонтія, чи стоматологічна хірургія.

А тепер детальніше ↓

До кого можна записатися на онлайн консультацію?

– до стоматолога, де ви отримаєте рекомендації з приводу лікування та гігієнічних процедур;

– до ортодонта, який розповість, наприклад, про встановлення брекетів чи елайнерів;

– до хірурга при наявності КТ з приводу видалення зубів мудрості, імплантації, або якщо затверджена операція і є хвилювання чи побоювання перед нею;

– до дитячого лікаря, щоб дитина познайомилася зі своїм лікарем, поборола страх перед візитом до клініки і їхня перша зустріч у стоматології пройшла вдало.

Які переваги онлайн консультації?

✓ Якщо немає можливості потрапити до клініки — легко дізнатися всю інформацію у відеодзвінку.

✓ Є можливість консультації для іноземних громадян або для тих, хто для тих хто перебуває за кордоном.

✓ Пацієнт може отримати альтернативну думку від лікаря, навіть якщо вже затверджений план лікування в іншій стоматології.

✓ Змога познайомитися з лікарем перед візитом у клініку, щоб прийти на процедуру і почувати себе комфортно.

Звичайно, важливо зазначити, що онлайн-консультація в стоматолога не може замінити повноцінний особистий візит до стоматологічної клініки, особливо у випадках термінової медичної допомоги або складних процедур. Однак, вона є чудовим інструментом для отримання початкової оцінки, консультації та рекомендацій щодо вашого стоматологічного стану.

Зробіть 4 кроки, щоб потрапити на онлайн консультацію:

  1. Залиште ваші контактні дані на відповідній сторінці клініки, або зателефонуйте  +38(099) 001-61-06 та вкажіть адміністратору, що хочете записатися на онлайн консультацію.
  2. Якщо у вас є попередні знімки чи результати обстеження, попередьте про це адміністратора, він допоможе завантажити файли вашої діагностики на платформу де лікар зможе переглянути їх.
  3. Оберіть зручний час для онлайн консультації разом з адміністратором стоматології. Згодом очікуйте дзвінок нагадування про консультацію.
  4. Дочекайтеся дзвінка від лікаря. На онлайн консультації лікар проведе збір інформації, запропонує лікувальні заходи, прорахує приблизну вартість лікування та за потреби запише вас на прийом.

Royal Dental Dental турбується про комфорт кожного пацієнта, навіть за межами клініки! Сплануйте свій перший онлайн-візит до стоматолога!

+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber