Зміни в ціновій політиці клініки з 1 жовтня 2022 р.

З 1 жовтня 2022 р. клініка RoyalDental змушена переглянути цінову політику, хоча до цього часу ми працювали для вас на «довійськових» цінах, не підвищуючи вартості послуг.

Всім колективом, ці 200+ днів війни ми боролись, кожен на своїх фронтах: ми разом з Вами допомагали ЗСУ і будемо й надалі, йдучи до перемоги. Ви – відраховуючи посильні суми за своїм бажанням, ми – відраховуючи % від прибутку. Нам всім не легко, але ми боролись і будемо продовжувати й надалі.

Весь цей період в нас не закрадалась думка переглянути цінову політику, хоча жителі столиці та міст мільйонників були приємно здивовані вартістю послуг. Але ми також залежимо від закупівельних цін на матеріали, курсу валют, а відтак формуємо кінцеву цінову політику закладу.

Ми хочемо і надалі надавати Вам тільки якісні послуги, тому не дозволяємо собі переходити на нижчий клас матеріалів і вважаємо, що Ви, наші пацієнти, віднесеться з розумінням.

В клініку RoyalDental приходить понад 90% пацієнтів за Вашими відгуками. Відгуки справжні, живі і ці 5 зірок нами заслужені, напрацьовані і оцінені Вами.

RoyalDental – не були найдешевшими, але як були кращими, так і залишаємось і прагнемо бути такими, завдяки Вашій підтримці і розумінню.

RoyalDental не припиняє волонтерські програми та надалі безкоштовно лікуємо бійців ЗСУ та ТРО в гостро-больових випадках, надаємо знижки всім захисникам, а діткам та постійним пацієнтам пропонуємо програми лояльності.

Ми тримаємо стоматологічний фронт і робимо те, що вміємо найкраще.

Для всіх постійних клієнтів клініки RoyalDental надає послуги за «старою ціною» до 17 жовтня 2022 р..

Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

 

Copyright © 2021-2022 RoyalDental
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram tiktok youtube
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber